Подарунок дітям Херсонщини

подарунок, динозаври, діти, Колихаєв
Зробив у Херсоні Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» - створивши справжній «Парк Юрського періоду». Прямо на березі Дніпра гостей чекає цікава виставка з 13-ти представників фауни, які жили на нашій планеті десятки мільйонів років тому!

Велетні-динозаври рухаються і ричать, як живі. Фігури динозаврів відповідають тому, як їх описують вчені. Розмір, забарвлення, вага – все, як у доісторичних тварин.

Покриття (шкіра динозаврів) з силікону. На дотик він нагадує справжню шкіру тварини. Діти та їхні батьки можуть підходити до динозаврів, щоб потрогати їх і сфотографуватися.

У кожного динозавра є свій «характер» і автори фігур постаралися його передати максимально. Серед експонатів є добрі і милі тваринки, а є і жорстокі хижаки.

Команда Ігоря Колихаева створила всі необхідні умови для комфортного і безпечного відпочинку всією сім’єю. На території парку встановлено охолоджуючі рамки та зони відпочинку.

Територія одного з найбільш відомих готелів Херсона «Фрегат» виглядає по-новому. У співпраці з керівником готельного комплексу «Фрегат» Олегом Довбишем проведено комплекс робіт: привели в порядок тротуар, оновили фонтану композицію, висадили більше сотні декоративних рослин.
Увечері локація висвітлюється сучасною системою ілюмінації. Територія «Парку юрського періоду» цілодобово знаходиться під охороною, дотримуються всі карантинні обмеження. В рамках виставки будуть проводитися розважальні дитячі заходи та пізнавальні екскурсії.

«…Нарешті відкрито парк, на який так чекали всі херсонці! Десятки щасливих посмішок дітлахів і їх батьків – це найбільша нагорода для нашої команди «Нам тут жити». Ми намагалися зробити все як найкраще, аби «Парк Юрського періоду» став справжнім подарунком для херсонців. Приходьте!», - запрошує ініціатор та натхненник створення ще одного чудового парку Ігор КОЛИХАЄВ.

Все, про що маленькі херсонці читали в книжках, тепер знаходиться в їх повному доступі з 9:00 до 21:00 щодня.


Вхід в «Парк Юрського періоду» вільний, тому що херсонський меценат Ігор Колихаєв піклується про підростаюче покоління, адже в дітях наше майбутнє, майбутнє Херсона і НАМ ТУТ ЖИТИ!


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон