Французькі експерти моніторять херсонський транспорт

транспорт, французи, мониторинг
Авторитетна французька компанія «Егіс» організує моніторинг пасажиропотоку в Херсоні й надасть свої пропозиції стосовно модернізації маршрутів автобусів і тролейбусів, пише Голос України.

Транспорт у Херсоні незабаром ходитиме "а-ля франсе". Для цього авторитетна французька компанія "Егіс" організує моніторинг пасажиропотоку й надасть свої пропозиції стосовно модернізації маршрутів автобусів і тролейбусів. Усе серйозно: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав для цього грант у 150 тисяч євро. А право проведення моніторингу французькі експерти вибороли під час тендера із ще шістьма учасниками з країн ЄС, Великобританії та Ізраїлю.

Утім, цей аналіз - лише складова великого проекту з придбання п'ятдесяти нових тролейбусів, впровадження електронного білету та заміни контактної мережі обласного центру вартістю десять мільйонів євро. Його також фінансує ЄБРР. І схоже, що саме тепер проект, започаткований ще 2018 року, виходить на фінішну пряму.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон