Змінено порядок денний сесії Херсонської міської ради

порядок денний, сесія, Урсуленко
Про це повідомила секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко за підсумками засідання робочої̈ групи з підготовки до пленарного засідання XXXV-ої сесії̈ міської̈ ради:

⁃ за службовими записками виконавців, які підписані міським головою, знято 3 питання:

⁃ проєкти рішень, які не мали підписів керівників відповідних департаментів і управлінь, не дивлячись на резолюцію міського голови: терміново усунути недоліки, так і залишилися у первинному вигляді.

⁃ проєкти рішень, озвучені деякими депутатами, як додаткові, без наданих документів і без голосування членами робочої групи, включені міським головою до порядку денного.

Мною написані службові записки, звернення до міського голови із вимогою - не порушувати вимоги закону, регламенту ХМР, норм та правил. Але ж проєкт порядку денного сесії за підписом міського голови вже розміщений на сайті міськради.

До речі, 9-те питання "Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень секретаря Херсонської міської ради" якимось чином за особистим рішенням міського голови вже стало останнім, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон