Херсонський "Продексім" переписав історію українського футзалу

футзал, продексім, чемпіон
Налаштування на кожну гру, повна віддача на тренуваннях та підтримка вболівальників – все це допомагає досягти чемпіонського результату.

Як зазначив президент МФК «Продексім» Ігор Колихаєв, команда вчетверте завоювала чемпіонський титул завдяки бажанню написати нову сторінку в історії футзалу України.

«Тренування, режим, характер і найголовніше сила волі змусили всіх нас об’єднатися для досягнення однієї мети – перемоги. 4 рази поспіль за всю історію футзалу України чемпіоном ніхто та ніколи не ставав. Нас підтримували вболівальники, футзалісти старанно тренувалися і билися від початку і до кінця в кожному матчі, тренерський штаб зробив максимально все можливе і неможливе. І ця перемога – це заслуга кожного з нас. Ми переписали історію футзалу України, і я щиро радий, що це сталося в Херсоні, наше місто об’єднало спортсменів, у яких тут склалися сім’ї і народилися діти», – наголосив Ігор Колихаєв, вітаючи команду з черговою перемогою.

Можна сказати одне, що кожна перемога херсонської футзальної команди – це, в першу чергу, перемога всіх херсонців.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів