Курорт на Херсонщині заселили тигри, крокодили й страуси

курорт, тигри, страуси
Неподалік села Щасливцеве нещодавно відкрилася крокодилова ферма, а біля села Стрілкового ще з 2014 року облаштували страусину ферму, пише Голос України.

Аби побачити тваринний світ нашої планети в усьому його різномаїтті, українцям навіть за кордон вибиратися не треба. Достатньо приїхати на курорт Арабатська стрілка, де водяться найекзотичніші мешканці різних континентів. Аби їх побачити, щоправда, треба побувати в різних кінцях півострова.

В одному з розташованих тут пансіонатів неподалік села Щасливцеве нещодавно відкрилася крокодилова ферма, де мешкають рептилії, що називається, на будь-який смак – від кількох сантиметрів до кількох метрів завдовжки.

А біля села Стрілкового ще з 2014 року облаштували страусину ферму. А між двома згаданими об'єктами розташований ще й сафарі-парк, який може похвалитися найбільшою в регіоні колекцією великих хижаків – тигрів, леопардів, левів та ведмедів. І це не рахуючи дикобразів, мавпочок, верблюдів.

Тож для любителів природи карантин – не привід відкладати "рандеву" з братами нашими меншими через обмеження чи відсутність міжнародних авіарейсів. Їх можна побачити в Україні, поєднавши це задоволення із відпочинком біля моря.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів