Херсонський державний університет серед кращих вишів країни

ХДУ, рейтинг, Україна
Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» (http://www.euroosvita.net/), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

Приємно відзначити, що від рейтингу до рейтингу Херсонський державний університет щоразу покращує суттєво свої позиції у загальнонаціональному рейтингу і впевнено тримає лідерство в регіоні.

У цьогорічному академічному рейтингу ХДУ посів 55 місце серед 200 кращих університетів України. Це найкращий показник серед херсонських вишів. Серед вищих навчальних закладів Херсонщини ХДУ обійшов Херсонську державну морську академію (165 місце), Херсонський державний аграрний університет (138 місце), Херсонський національний технічний університет (104 місце) і посів найвищу ланку рейтингування.

При складанні рейтингу незалежні експерти брали до уваги весь спектр основних показників діяльності українських університетів, які визначають сучасні тенденції розвитку вищої освіти. Але базовими, зокрема, були наступні:

- академічна діяльність;
- науково-видавнича діяльність;
- оцінка науково-дослідницьких досягнень університетів через порівняння їх Інтернет-сайтів;
- міжнародна діяльність;
- цитованість наукових праць вчених університету;
- якість представлення та популярність ЗВО у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників;
- якість підготовки;
- навчально-наукова робота;
- винахідницька діяльність;
- привабливість університету для абітурієнтів.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Приємно, що результати роботи колектива нашого університету за рік дали змогу піднятися Херсонському державному університету в рейтингу ЗВО з 97 позиції на 55! Це перемога всієї нашої університетської родини!».
Детальніше з рейтингом "ТОП-200 УКРАЇНА 2020" можна ознайомитися за посиланням
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон