На базі Херсонського держуніверситету проходить Всеукраїнська літня школа

ХДУ, семінар, Співаковський
Відсьогодні, 6 липня, спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» Херсонського державного університету зібрав освітян з усієї країни.

У рамках роботи VI Всеукраїнської літньої школи «АІРо» – 2020 протягом тижня представники освітньої сфери підвищуватимуть свої професійні компетентності на березі Чорного моря.

Варто відмітити, що у заході беруть активну участь представники Херсонського державного університету. Організатором Літньої школи виступила Академія інноваційного розвитку за підтримки Центру післядипломної освіти ХДУ.

Програма Школи орієнтована на тих, хто має бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень та вдосконалювати фахові здібності.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський переконаний, що професійна компетентність професорсько-викладацького складу вишу є важливою для навчального закладу. «На сайті університету висвітлена публікаційна активність наших викладачів. Так, у різних наукових профілях можна вимірювати досягнення науковця в режимі онлайн. І, таким чином, сформувати відповідну картинку компетентностей про тих людей, які у нас працюють», – розповідає ректор.

На учасників заходу протягом тижня чекатимуть різноманітні майстер-класи і тренінги. Зокрема, практичні заняття із сучасними освітніми новинками, розробка електронного портфоліо з тренінгових матеріалів. Учасники познайомляться з інноваційною технологією для системної оцінки навчання та компетентностей учнів і студентів. Навчаться створювати ситуаційні вправи, розробляти та працювати з кейсами. Також освітяни долучаться до оздоровчих занять за східною методикою і, звісно, відпочинуть на березі Чорного моря.

За словами декана педагогічного факультету ХДУ Любові Петухової, професорсько-викладацький склад факультету ніколи не стояв осторонь інноваційних освітніх процесів. Очільниця факультету розповіла, що під час занять учасники Школи здобудуть навички роботи з інноваційною системою спостереження за динамікою формування певних навчальних дій та особистим розвитком учня. А також опановуватимуть метод активного соціально-психологічного навчання.

Крім того, у рамках заходу, було презентовано освітню платформу «Система Арама». Діючий педагог та один із засновників системи Арам Саргсян розповів, що даний інноваційний продукт допоможе інтегрувати бізнес з освітнім середовищем, а педагогам та викладачам – оцінювати компетенції по програмі навчання НУШ (Нова українська школа).

VI Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2020 триватиме з 6 по 10 липня. По закінченню навчання учасники одержать сертифікати Академії інноваційного розвитку освіти спільно з Херсонським державним університетом про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Прес-центр ХДУ

P.S. Зазначимо, що для зареєстрованих учасників, які не мають можливості відвідати захід, Академія інноваційного розвитку освіти вперше надає можливість приєднатися до онлайн-трансляції на Youtube каналі АІРо.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон