Якість навчання є пріоритетом для Херсонського держуніверситету

ХДУ, опитування, Співаковський
У Херсонському державному університеті провели опитування студентів щодо якості освіти та освітнього процесу.

Анкетуванням опікувався відділ забезпечення якості освіти ХДУ. Зазначимо, що дослідження проводилося на основі результатів вивчених дисциплін у І семестрі 2019-2020 навчального року.

В опитуванні взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів денної форми навчання. Найактивнішими учасниками опитування були студенти соціально-психологічного факультету, факультету фізичного виховання та спорту і факультету української філології та журналістики.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначає: «Ми повинні враховувати думки студентів стосовно якості освітнього процесу, удосконалення освітніх програм і їх оновлення, яке передбачає уважне ставлення до матриць відповідності (співвідношення освітніх компонент і програмних результатів навчання). Адже Херсонський державний університет – корпорація по обслуговуванню освітніх потреб студентів».

Після обробки результатів фахівці окреслили сильні сторони освітніх програм по кожному з факультетів та розробили рекомендації щодо їх вдосконалення.

З результатами дослідження здобувачів вищої освіти по факультетам можна ознайомитися на сторінці відділу забезпечення якості освіти Херсонського державного університету.
Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів