Більшість студентів ХДУ позитивно оцінили організацію дистанційного навчання

Більшість студентів ХДУ позитивно оцінили організацію дистанційного навчання
Гуманітарний відділ та студентський парламент Херсонського державного університету провели загальностудентське опитування щодо дистанційного навчання під час карантину.

Його мета – виявити сильні сторони та проблеми онлайн-навчання студентської спільноти. І, звісно, окреслити основні тенденції подальшого розвитку навчальних процесів із використанням сучасних інформаційних технологій.

Загалом у дослідженні взяли участь 1585 респондентів.

Згідно з результатами дослідження, на запитання «чи всі викладачі забезпечили дистанційні курси?» лише 6,9% відповіли негативно. Що говорить про активну та швидку адаптацію викладачів нашого вишу до нової форми навчання.

76,6 % респондентів зазначили, що у зв’язку з дистанційним навчанням обсяг завдань збільшився, а 22,9 % студентів не відчули помітних змін у навчальному навантаженні.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, несподіване введення дистанційного навчання стало серйозним викликом як для викладачів, так і для наших студентів. Однак позитивним є й той факт, що чимало студентів відзначили підвищення своєї активності під час онлайн-навчання.

Серед платформ, які використовувалися для дистанційного навчання, лідерські позиції займають KSU Online та Zoom (більше 80 %). А серед методів онлайн-навчання переважає листування (91,1%) та відеозв’язок (81,4%).

Загалом, за результатами дослідження, переважна більшість студентів (понад 72%) залишилася задоволені новою формою навчання та оцінили організацію дистанційного навчання у 4 та 5 балів. Негативні оцінки поставили лише 5,8% респондентів.

За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергія Кузнецова, опитування показало, що Херсонський державний університет впевнено зреагував на виклики сьогодення. А студенти та професорсько-викладацький склад вкотре довели, що готові «йти в ногу з часом», не бояться змін та готові вдосконалюватися.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів