Більшість студентів ХДУ позитивно оцінили організацію дистанційного навчання

ХДУ, студенти, навчання
Гуманітарний відділ та студентський парламент Херсонського державного університету провели загальностудентське опитування щодо дистанційного навчання під час карантину.

Його мета – виявити сильні сторони та проблеми онлайн-навчання студентської спільноти. І, звісно, окреслити основні тенденції подальшого розвитку навчальних процесів із використанням сучасних інформаційних технологій.

Загалом у дослідженні взяли участь 1585 респондентів.

Згідно з результатами дослідження, на запитання «чи всі викладачі забезпечили дистанційні курси?» лише 6,9% відповіли негативно. Що говорить про активну та швидку адаптацію викладачів нашого вишу до нової форми навчання.

76,6 % респондентів зазначили, що у зв’язку з дистанційним навчанням обсяг завдань збільшився, а 22,9 % студентів не відчули помітних змін у навчальному навантаженні.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, несподіване введення дистанційного навчання стало серйозним викликом як для викладачів, так і для наших студентів. Однак позитивним є й той факт, що чимало студентів відзначили підвищення своєї активності під час онлайн-навчання.

Серед платформ, які використовувалися для дистанційного навчання, лідерські позиції займають KSU Online та Zoom (більше 80 %). А серед методів онлайн-навчання переважає листування (91,1%) та відеозв’язок (81,4%).

Загалом, за результатами дослідження, переважна більшість студентів (понад 72%) залишилася задоволені новою формою навчання та оцінили організацію дистанційного навчання у 4 та 5 балів. Негативні оцінки поставили лише 5,8% респондентів.

За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергія Кузнецова, опитування показало, що Херсонський державний університет впевнено зреагував на виклики сьогодення. А студенти та професорсько-викладацький склад вкотре довели, що готові «йти в ногу з часом», не бояться змін та готові вдосконалюватися.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів