У колишньому ядерному бункері Херсонської облдержадміністрації відкрили музей

музей, облдержадміністрація, влада
Раритетні телефонні апарати та апарати для селекторного зв’язку, меблі, друкарські машинки та радіоприймачі після зняття карантинних обмежень зможуть побачити всі охочі у Музеї влади, який сьогодні відкрили у підземному бункері Херсонської облдержадміністрації. Частина приміщення, яке під час зведення адміністративної споруди облаштували для укриття на випадок ядерного удару, відтепер виконуватиме інформаційно-просвітницьку функцію – знайомитиме з історією області від моменту її створення.

«Беззаперечна цінність експонатів цього музею в тому, що вони розповідають про різні етапи розвитку нашої рідної Херсонщини, її безмежний потенціал та майбутнє, яке ми сьогодні створюємо разом», – зауважив під час відкриття голова Херсонськкої облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Як експерт до створення розміщеної у декількох кімнатах експозиції долучився екс-голова облдержадміністрації та обласної ради Михайло Кушнеренко, який є безпосереднім учасником багатьох знакових для області подій. Також розробкою експозицій та екскурсійної програми займалися спеціалісти обласного краєзнавчого музею.

Варто зазначити, що нинішнє наповнення музею не остаточне. В облдержадміністрації уже запланували надати експозиції «людського обличчя», доповнивши її інформацією щодо особистостей, які керували Херсонщиною протягом усього часу. Окрім того, до кінця року тут мають з’явитися дві нові експозиції, тематичне наповнення яких поки що тримають у секреті.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів