У Скадовську також ставлять ялинку на майдані

У Скадовську  також ставлять  ялинку на майдані
На майдані в центрі Скадовська – перед районним будинком культури традиційно радуватиме скадовчан новорічна ялинка, яку вже прикрашають за доручення міського голови Олександра Гавриша.

Передсвяткова пора в Скадовську завжди дуже активна для підготовки до новорічних ранків. Міський голова Олександр Гавриш надав термінове доручення забезпечити ялинками навчально-виховні заклади міста, щоб діти мали змогу отримувати гостинці від Святого Миколая біля святкових красунь.

Новорічні клопоти стосувалися також прикрашання ялинок у центрі міста та головної ялинки Скадовська – на майдані біля районного будинку культури. Олександр Васильович запропонував виділити один день та надати комунальну техніку для організацій і підприємств міста, які бажають прикріпити гірлянди і прикраси на будівлях.

Крім того, Скадовська міська рада оголосила конкурс з найкреативніших новорічних вбрань, а його переможці будуть оголошені на загальноміському святкуванні Нового року, яке вже стало доброю традицією для дружної громади Скадовська.

Наталя Тангел
Скадовськ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів