Мешканці Херсона звернулися до Коломойського по допомогу (відео)

коломойський, колихаєв, пожежа, дах

Жителі п’ятиповерхового будинку по вулиці Порт-Елеватор, 13, в якому 9 червня 2020 року через пожежу згорів дах, звернулися до депутатів Херсонської міської ради з проханням виділити кошти для відновлення даху.

«Ми, звичайні жителі, були вимушені в останні дні стати політологами та розібратись в хитросплетіннях місцевої політики. Тому ми також, окрім депутатів, звертаємось до «політичних босів» деяких із них:

Шановний Ігоре Коломойський, просимо Вас вплинути на Ваших херсонських депутатів з групи «ЗА МАЙБУТНЄ» та допомогти вирішити нашу проблему!

Шановний Ігоре Колихаєв, просимо Вас вплинути на Ваших херсонських депутатів з групи «НАМ ТУТ ЖИТИ» та допомогти вирішити нашу проблему!

Шановні керівники усіх політичних сил, представлених в міській раді!

Шановні позафракційні депутати!

Закликаємо вас залишити політичні суперечки, якнайшвидше скликати сесію міської ради, обов’язково прийти на сесію та проголосувати за виділення необхідних для ремонту даху нашого будинку коштів окремим питанням!

Будь ласка, пам’ятайте про ваш головний обов’язок – захищати інтереси жителів Херсону» - йдеться в зверненні мешканців.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів