На Херсонщині навчали кулеметників

Херсонщина, кулеметники, навчання
Протягом останніх днів на Херсонщині у військовій частині 3056 Національної гвардії України проходили збори з кулеметниками, в рамках яких, бійці вчили матеріальну частину зброї, опановували спостереження і виявлення цілей, а також відпрацьовували практичні стрільби на полігоні.

"Одна із задач, які ми ставили - удосконалити володіння різними прийомами та правилами стрільби, як під час руху, так і лежачи. А інструктори допомагали бійцям навчитися своєчасно та правильно обирати ціль. Це вже не перші подібні збори, тому наші кулеметники показали добрі результати", - розповів заступник командира частини, капітан Денис КРАМАРЕНКО.

Він також зазначив, що дуже важливим є вміння орієнтуватися на різних ділянках і вдень, і в темний час доби. Отже, для цього гвардійці приділили один день занять де вони практикувалися орієнтуватися на місцевості з картою та без неї.


За матеріалами вч 3056
Національної гвардії України
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів