У Херсонському держуніверситеті визначилися з соціальними стипендіями

ХДУ, студенти, стипендії
На ректораті, що відбувся сьогодні, 15 червня, у Херсонському державному університеті, визначили список студентів, які з 1 липня будуть отримувати соціальні стипендії.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №147 від 26.02.2020 навчальні заклади фахової передвищої та вищої освіти мають забезпечити студентів бюджетної форми навчання, які відносяться до визначених категорій, соціальною стипендією.

Наразі у Херсонському державному університеті налічується 204 студенти-пільговика. Опікується цією категорією молоді проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, співробітники гуманітарного відділу ХДУ.

Тож до пільгових категорій відносяться:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності та учасниками бойових дій;
- діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення в АТО; діти – внутрішньо-переміщені особи;
- діти-інваліди та особи з інвалідністю I-III групи; студентів (курсантів) із сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені;
- особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності та учасниками бойових дій.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів