Карантинні обмеження не стали Херсонському обласному Палацу молоді та студентів на заваді. За цей час тут встигли провести п'ять концертів.
Але не наживо, а онлайн - виконавці самі себе знімали на камеру, відео відправляли організаторам, а ті монтували й виставляли у соцмережі. Участь в онлайн-концертах брали не тільки херсонці, але й представники інших міст і країн
У першому онлайн-концерті брали участь випускники колективів Палацу молоді та студентів різних років, які зараз не живуть у Херсоні, розповідає директорка Палацу Олена Звягіна: "Це був не міжміський концерт, а міжнародний. Виконавці були з різних країн. Спочатку кожен учасник звертався зі словами підтримки до глядачів, а потім співали одну пісню. Було багато переглядів, "лайків", і ми вирішили провести ще один концерт".
Два концерти, розказує Олена Звягіна, провели для дітей. Виступали вокалісти, інструменталісти та хореографи. Загалом - 17 номерів. Артем Соловей - керівник музичної школи, його вихованці були учасниками онлайн концерту.
"На мою думку, треба створювати більше таких заходів, у яких діти набирають досвіду роботи на камеру. Онлайн-концерти мають відбуватися для розвитку дитячої творчості", - говорить Артем Соловей.
Також онлайн провели концерт до Дня пам’яті та примирення й Шевченківські читання, під час яких вірші читали українці, які зараз живуть чи працюють за кордоном. Поезію Шевченка українці діаспори читали на тлі визначних пам'яток своїх міст
"Ми знайшли людей, які зараз перебувають за кордоном. Запропонували їм почитати "Кобзаря" на тлі відомої архітектурної пам′ятки того чи іншого міста або прапору. Наприклад, французи у нас читали на тлі Ейфелевої вежі. Ми всі ролики, які нам присилали, змонтували й зробили концерт", - розповідає Олена Звягіна.
За матеріалами Суспільне. Херсон