Херсонський держуніверситет представив логотипи та фірмовий стиль

Херсонський держуніверситет представив логотипи та фірмовий стиль
На першому червневому засіданні ректорату Херсонського державного університету розглянули питання імплементації брендбуку.

Керувала створенням «нового стилю» проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова.

Як зазначила Оксана Валентинівна, зміни відбулися в усіх соціальних мережах університету та на головній сторінці сайту вишу.

Були розроблені фірмові елементи таких структурних підрозділів: Студентське містечко, Агробіостанція-ботанічний сад, спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» та Медичний центр університету.

Оновили також логотипи факультетів та Бериславського педагогічного коледжу. Новий логотип університету відтепер будуть використовувати у документах, презентаціях, табличках та на сувенірній продукції вишу.

«Будь-який навчальний заклад має свою історію та традиції, один із ключових елементів яких є формування фірмового стилю. Ми багато над цим працювали і сподіваємось, що нам це вдалося», – підкреслила Оксана Лаврикова.

Над дизайном і технічною складовою логотипів працював відділ забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури на чолі з керівником Олександром Лемещуком.

«При розробці брендбуку ми намагалися врахувати усі побажання відділів та факультетів, розробивши загальний стиль, але при цьому зберегти унікальність емблем», – наголосив Олександр Ігорович.

Нагадаємо, проєкт стартував у грудні минулого року. Робота над вдосконаленням триває і сьогодні.
Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів