Голова Олешківської райради: Наш обов'язок допомагати тим, хто бореться з коронавірусом

Голова Олешківської райради: Наш обов'язок  допомагати тим, хто бореться з коронавірусом
Сьогодні, 2 червня голова районної ради Павло Потоцький разом з радником Людмилою Шелудько завітали до ЦПМСД, і на власні очі побачили весь матеріал, вкрай необхідний під час пандемії.

Директор медичного закладу Світлана Сердюкова, старша медсестра Світлана Махрова продемонстрували, як використовуються захисні засоби, відмітили їх належну якість і навіть показали депутатам документи, що підтверджують їх справжність.

Вони щиро подякували депутатському корпусу за небайдужість та фінансову підтримку і показали гостям новий долікарняний кабінет.

«Це наш обов’язок – допомагати тим, хто бореться з коронавірусом”, — прокоментував сьогоднішню зустріч Павло ПОТОЦЬКИЙ.

Для Олешківського центру первинної медико-санітарної допомоги Олешківська районна і міська ради придбали засоби індивідуального захисту для забезпечення роботи медичного персоналу в період спалаху інфекційних захворювань.

Тільки на останній сесій Олешківський районний орган місцевого самоврядування виділив для цього 261 600 грн. Мова йде про комбінезони захисні (біозахист), протиаерозольні респіратори, комбінезони (дощові), рукавички медичні, рукавички хірургічні, рукавички (гумові), маски медичні, халати (хірургічні), бахіли тощо.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів