У Херсоні підвели підсумки навчального року

У Херсоні підвели підсумки навчального року
Цього року навчальний рік у закладах освіти Херсона завершується дистанційно. Для учнів 1-10-х класів останній день занять – 29 травня 2020 року.

У 2019/2020 навчальному році здобували освіту в закладах загальної середньої освіти 34 579 здобувачів освіти, із них: учнів 9 класів - 2741,11-х класів – 1920.

Ураховуючи загальнодержавний карантин, випускники 9-х класів звільнені від проходження державної підсумкової атестації. На випускників 11-х класів очікує зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме з 25 червня по 17 липня 2020 року. Результати тестування із трьох предметів – української мови, математики або історії України (на вибір) та ще одного предмета за власним вибором здобувачів освіти (іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія) – будуть зараховані як державна підсумкова атестація.

Документи про освіту випускники 9-х класів отримають 15 червня, випускники 11-х класів – 31 липня із дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки.

За підсумками навчального року 94 учня 9-х класів мають досягнення високого рівня і є претендентами на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою. 76 здобувачів освіти 11-х класів за період навчання в 10,11-х класах досягли високих успіхів у навчанні і є претендентами на отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою, із них: 62 учнів претендують на отримання Золотої медалі «За високі досягнення у навчанні» та 14 учнів – Срібної медалі «За досягнення у навчанні».

Результативним був навчальний рік для учнівської молоді. За підсумками навчального року Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджено 287 учнів, Похвальним листом "За високі досягнення у навчанні» - 2175 осіб.

Переконані, що випускники 2020 року здійснять свої мрії та отримають освіту, що дозволить їм гідно реалізувати свої здібності.

Бажаємо випускникам щасливої долі, упевненого шляху по стежині, яка вестиме до досягнення мети.

Управління освіти Херсонської міської ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів