У Херсоні готуються до відкриття спортивних залів

Херсон, спортзали, відкриття
Адаптивний карантин та шляхи виходу з нього, вимоги до умов роботи та заборони – про це йшлося під час зустрічі спортивної спільноти з керівництвом Херсона. На ній повідомили, що з 1 червня у місті відкриють спортивні заклади.

Проте станеться це за умови дотримання рекомендацій МОЗ, говорить начальник відділу по контролю за санітарним законодавством Максим Сенчук: "Від 20 травня у нас вступила в силу постанова, якою ми на сьогодні користуємося. Нею введено таке поняття, як адаптивний карантин. Що таке адаптивний карантин? Кабінетом міністрів надана можливість тим регіональним комісіям ТЕБтНС [техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - ред.] на місцях, які утворені в кожній області, ухвалювати свої рішення в межах цієї постанови".

До переліку спортивних закладів, які з 1 червня мають право відкритися в рамках третього етапу послаблення обмежувальних заходів, - заклади фізичної культури, спорту та фітнес-центри, в яких участь в групових заняттях беруть не більше 10 осіб.

Серед обмежень, які залишаються в силі, – недопущення до роботи працівників, старших віком за 60 років, та заборона проводити заняття для дітей до 14 років.

Представники дитячих та юнацьких спортивних шкіл не підтримують останній пункт, оскільки більшість спортсменів у місті згідно зі статистикою – це підлітки та юнаки, - говорить президент Федерації кіокушин-карате України та Херсонської області Сергій Всеволодов: "Сьогодні складно утримати дорослих спортсменів, тому що вони або працюють, або держава має за них платити. Тому є спорт дитячий. На сьогоднішній день залишати дітей без догляду, без занять – я думаю це більша шкода. Вони все одно залишаються на вулиці, знаходять собі середовище спілкування. Спортсмену сидіння на місці приносить велику шкоду, тому що загострюються всі травми. І вводити їх в роботу потім складно. За ці два місяці ми і так втратили багато людей".

За словами заступника херсонського міського голови Ігоря Козакова, зауваження керівників дитячих та юнацьких спортивних шкіл щодо карантинних обмежень будуть розглянуті до кінця тижня.
За матеріалами Суспільне.Херсон
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів