Турки-месхетинці з Херсонщини отримали продовольчі набори з Туреччини

Рамадан. посилки, турки
У святий місяць Рамадан посилки передали нужденним, які опинились у скрутному становищі через спалах коронавірусу COVID-19.

Турецьке агентство з питань співробітництва та координації (TİKA) передало в Україну продовольчі набори. Їх вручили нужденним родинам з Ахиска (туркам-месхетинцям), які проживають в Херсонській області.

— В Нижні Торгаї продовольчу допомогу привезли представники DATÜB в Україні, — проінформував нижньоторгаївський мула, голова районної громадської організації “Ахисхалилар” Алішан Алієв.

Він зазначив, що у святий місяць Рамадан посилки передали нужденним, які опинились у скрутному становищі через спалах коронавірусу (COVID-19).

Також мула розповів, що Всесвітня асоціація турок-Ахиска DATÜB об'єднує громадські організації турок-Ахиска дев'яти країн світу, де проживає цей народ: Азербайджан, Туреччину, Казахстан, Узбекистан, Киргизію, Росію, Україну, Америку, Грузію. Мета цієї організації — об'єднати “розкиданий” по світу народ, разом і спільно вирішувати наболілі питання, шукати разом виходи зі сформованих проблем, всебічно допомагати один одному.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон