Ще один фестиваль не відбудеться на Херсонщині

фестиваль, скасували, Гола Пристань
На Херсонщині через карантин скасовано ще один фестиваль - Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», який щорічно, починаючи з 2003 року, проводили у Голій Пристані в першу суботу липня, 2020-го скасували.

Свято перенесли на наступний 2021 рік. Таке рішення прийнято організаторами через подовження дії карантинних заходів до 22 червня. Це робиться, задля безпеки учасників фестивалю, адже кожен рік у заході беруть участь більш ніж 150 різножанрових колективів та близько 20 тис. гостей, - повідомляє Голопристанська міська рада на офіційному сайті.

"Особисто для мене рішення про відміну фестивалю - важке, оскільки для мене, як і для багатьох членів нашої команди, цей фестиваль уже «традиція». Але зараз час ще одного випробування для нашого народу. І ми не можемо наражати людей на небезпеку, як і не можемо перенести фестиваль на інший період цього року. Але я вірю в краще.

У нас буде ще не одне літо, де ми зберемось знову всією родиною біля Купальської ватри, а зараз ми мусимо побороти недугу", - відзначив керівник оргомітету фестивалю Олександр БАБИЧ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон