У ХДУ започаткували новий формат наукових зустрічей

пікнік, карантин, ХДУ
У рамках Днів науки, у Херсонському державному університеті стартував новий проєкт ««Міжнародний науковий пікнік «Платформа успіху»» у форматі PED на платформі ZOOM. Організаторами виступили відділ з обдарованою молоддю ХДУ (керівниця Юлія Юріна) та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХДУ (голова Іван Глухов).

Привітав учасників наукового пікніка перший проректор ХДУ Сергій Омельчук: «Символічно, що нові проєкти, започатковані у Херсонському державному університеті, припадають саме на відзначення Днів науки в Україні». Також він висловив сподівання, що в майбутньому захід стане традиційним та побажав присутнім приємного й продуктивного спілкування.

У заході взяли участь успішні люди, які вже досягли певних висот у житті й ті, хто має бажання реалізувати професійні цілі. Знаковим є те, що серед них були й випускники нашого навчального закладу.

Спікери з різних галузей науки та країн (Польща, Китай, Грузія) поділилися з учасниками проєкту власним досвідом та розповіли як реалізувати ідеї, досягати поставлених цілей та стати успішним.

Серед них були дослідники з питань міжнародних комунікацій, автори дослідницьких ініціатив з Мілану (Італія) та Нью-Йорку (США), засновник та керівник НГО, «Euro-Atlantik Communications», магістр філософії, блогери, менеджери, юристи, спортсмени та IT-спеціалісти з управління проєктами.

«Платформа успіху» − інтерактивний експеримент університету, який в майбутньому стане традицією щодо популяризації науки, інформаційного обміну між науковцями. А, головне, платформою, де можна руйнувати міфи та ламати стереотипи.

Організатори проекту зазначають, що науковий пікнік планують проводити на березі Чорного моря у СОТ «Буревісник» та в ботанічному саду ХДУ.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон