На Херсонщині у дитячих таборах відпочивальників поменшає

табори, діти, літо
Не будуть цього літа відкриватися 49 пришкільних таборів у Херсоні. А от чотири комунальні оздоровчі табори, включно з дитячою оздоровницею імені Голубця у приморському Скадовську, таки працюватимуть, вирішили в міському управлінні освіти. Сезон тут планують розпочати вже з 1 червня, повідомляє Голос України.

Хоча в них також мають запровадити низку обмежувальних карантинних заходів, через що юних гостей тут приймуть наполовину менше, ніж зазвичай.

Загалом у херсонських таборах "Юнга", "Альтаїр", "Сонечко", а також у таборі імені Голубця за літо побувають майже три тисячі хлопців та дівчат.
"Для дітей із незаможних і багатодітних родин це єдина можливість побувати на морі. Адже відпочинок пільговиків оплачують коштом муніципальної скарбнички", - зазначив начальник освітянського відомства обласного центру Юрій Ніконов.

В управлінні освіти Херсона запевняють, що з фінансуванням комунальних таборів проблем жодних - на оздоровлення 2185 пільговиків асигнували 3 мільйони 465 тисяч гривень. Ще 649 тисяч гривень заплатять родини тих хлопців і дівчат, котрі права на пільги не мають.

Перебування дітей у міських дитячих оздоровницях, що належать громаді (з витратами на харчування включно), стане в суму від 58 гривень на добу, у приморському таборі - до 139 гривень.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів