Коли у Скадовську не буде газу

Скадовськ, газ, не буде
Представники АТ "Херсонгаз" попереджають споживачів природного газу міста Скадовськ та сіл Антонівка, Приморське Скадовського району Херсонської області про тимчасове припинення газопостачання.

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі високого тиску з реконструкцією системи газопостачання 26.05.2020 до населених пунктів району, буде тимчасово припинено газопостачання природного газу мешканцям, виробничим та комунально-побутовим об'єктам: м. Скадовськ, с. Антонівка, с.Приморське.

Прохання на період проведення робіт не користуватися газом та перекрити крани на усіх газових приладах для уникнення заповітрювання системи та збільшення часу на повторні пуски системи.

Відновлення газопостачання буде відбуватися поетапно з 27.05.2020 по 19.06.2020. Відповідно до розділу V “Правил безпеки систем газопостачання”, відновлення газопостачання відбуватиметься при забезпеченні 100% доступу працівників АТ “Херсонгаз” до газових приладів у домоволодіннях.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Наталія ПЯТНИЧЕНКО,
прес-секретар АТ "Херсонгаз"
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон