Вулиці Херсона патрулюють на велосипедах

велисипеди, велопатрулі, поліція
У Херсоні теплої пори поліцейські патрулюють місто на велосипедах. Інспектори вже виїхали на перше цьогорічне патрулювання й нестимуть службу позмінно, поки дозволятиме теплий південний клімат.

Про це Суспільному розказав прес-офіцер обласного управління патрульної поліції Андрій Кований: "Їх задача - патрулювання рекреаційних зон: парків, скверів, пляжів. Тобто таких місць, де автомобіль не завжди зможе проїхати.

Велопатрульних ви можете побачити в денну пору доби. Поліцейські на велосипедах реагують на виклики майже в усіх тих випадках, що й автопатрулі, але вони більш мобільні. А це нерідко дає свої переваги. На зміну заступає 4 патрульних. Це два екіпажи на 2 велосипедах", - розказав Андрій Кований.

Велопатрульні забезпечені так само, як і звичайні патрульні. У них є рація, зброя, аптечка, спеціальні засоби, планшети, в які вносять виклики. Інспектори велопатруля пройшли спеціальну підготовку.

Фото: Патрульна поліція Херсонської області
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів