Землю у Херсоні виділяють незаконно

земля, Урсуленко, скандал
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко повідомила, що отримала, на завірення гербовою печаткою міської ради, перелік "земельних" документів.

- Увагу привернула додаткова угода про поновлення договору оренди земельної ділянки. Це добре відомий багатьом херсонцям об’єкт...

Процедура оформлення документів для такої діяльності повинна бути стандартною, її відпрацьовують, контролюють чимало структурних підрозділів органів виконавчої влади: департаментів, управлінь, їх внутрішніх комісій, робочих груп, а також і депутатських комісій, але ж......

Що цікаво, в угоді передається в оренду земельна ділянка 200 кв. м, а по факту - за парканом використовується близько 3000 кв. метрів.

Цільове використання - під сезонний літній майданчик кафе, хоча порядок встановлення таких об'єктів можливий згідно нормативних документів та вимог закону тільки біля закладів ресторанного господарства, якого НЕМАЄ!

Роблю запит на управління споживчого ринку - і відповідь: НЕ ЗВЕРТАЛИСЯ!

Роблю запити на структури з забезпечення комунальними послугами: КП «Міськводоканал» - підтверджене підключення, КП «Міськсвітло» - не підключали, ПАТ «Обленерго» - відповідь чекаю близько двох місяців. Почалися перші дзвінки лобистів.

Направила лист на міського голову - втрутитись у ситуацію із вимогою приведення у відповідність до чинного законодавства із відшкодуванням збитків, заподіяних землекористувачем внаслідок порушення земельного законодавства, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів