До Херсонського аеропорту приїхали спеціалісти з Киргизстану

аеропорт, Киргизтан, спеціалісти
Херсонський аеропорт готується працювати і відновити пасажирське авіасполучення - чекають тільки рішення Кабміну. А поки провели льотну перевірку наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів та світлосигнального обладнання.

Торік льотну перевірку наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів та світлосигнального обладнання робили представники Укрруху і коштувало це близько 1 мільйона гривень. Цього року компанія з Киргизстану виконує ці роботи в борг, - розповів директор підприємства "Херсонські авіалінії" Віталій Кучерук.

"У нашому екіпажі 3 людини: 2 пілота і один борт-оператор. Борт-оператор сидить зі своїм обладнанням, в нього є ноутбук, де він записує параметри посадочних систем. Відповідно, він нам каже, якими маршрутами нам треба все це робити. Цей літак йде без додаткових баків і може летіти близько 4 годин. Середня дальність півтори тисячі кілометрів. Він може літати на висоті до 18 000 футів. Швидкість цього літака 250 кілометрів", - розповідає пілот Нурсултан Джумабаєв.

Чи відповідає херсонський аеропорт українським та міжнародним правилам і стандартам?

Результатами тижневої роботи ділиться оператор Сулім Маров: "Херсонський аеропорт можна назвати показовим. Система посадки і навігаційне обладнання у дуже хорошому стані. Усі параметри в нормі. Не дивлячись на обладнання не нове, воно підтримується в хорошому стані. Все працює як треба. Інженерів наземних служб можна похвалити. Вони професіонали. Щодо злітно-посадкової смуги у неї є потенціал, вона може приймати будь-які борти".

Коли запрацює Херсонський аеропорт - керівник аеропорту назвати точну дату не може. Все залежить від Кабміну: "Сама компанія “Ryanair” вже нам лист надіслала, що вони готові з 15 червня запускати рейси, які вже були в нас – це Краків, Катовіце, Відень. Все залежить від Кабміну, від розвитку пандемії в країні, тому точно сказати, ми не можемо", - говорить директор комунального підприємства "Херсонські авіалінії" Віталій Кучерук.


За матеріалами Суспільний.Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон