Дні науки у Херсонському держуніверситеті відбудуться в режимі онлайн

дні науки, ХДУ, свято
День науки — професійне свято науковців, яке щорічно відзначається у третю суботу травня. Це одне з наймолодших освітянських свят в Україні.

З цієї нагоди у Херсонському державному університеті організовують низку цікавих та пізнавальних заходів, які триватимуть протягом двох тижнів.

Дні науки направлені нагадати, що саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед. І, звісно, посприяти популяризації ролі науки у житті суспільства. Тож з нагоди святкування у навчальному закладі проводяться різноманітні наукові заходи: конференції, лекції, семінари, майстер-класи, захист курсових та дипломних робіт, виставки, екскурсії, тренінги, флешмоби, презентації, конкурси.

Однак цього року, у зв’язку із загальнонаціональним карантином, взяти участь у заходах можна буде лише у режимі онлайн.

Херсонський державний університет - потужний багатопрофільний заклад вищої освіти, який є не лише освітньо-культурним, а й науковим центром півдня України. У житті науково-педагогічного колективу вишу наука посідає одне з провідних місць.

Гордість університету — вчені, які своїми зусиллями та напрацюваннями забезпечують високий рейтинг ХДУ, долучаються до важливих науково-дослідних робіт, міжнародних проєктів та здійснюють підготовку висококваліфікованих кадрів.

Інтелектуальний ресурс ХДУ щорічно зростає. Починаючи з 2007 року у навчальному закладі присвоюють звання «Почесний доктор наук ХДУ» науковцям України або інших держав за досягнення в галузі науки, значний внесок у розвиток університету, підготовку висококваліфікованих педагогічних кадрів, зміцнення зв'язків між ХДУ і зарубіжними університетами та організаціями.

За матеріалами ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів