В Херсоні запропонували відмовлятися від одноразових пластикових пакетів

екологія, челендж, торбинка, пакет
«Вгадайте, що ми з дружиною завжди привозимо з подорожей додому?». Таке питання-загадку херсонський блогер та підприємець Денис Кравець поставив своїм підписникам в соціальній мережі. І хоча відповідей було чимало – вгадати нікому так і не вдалося. А привозить родина звичайні матерчаті торбинки, в яких переносять покупки з супермаркетів.

Від звичайного посту в соцмережах до Денис перейшов до еко-челенджу «Замість пакету-торбинка». Його сенс полягає у відмові покупців супермартетів та ринків від одноразових пластикових пакетів, які захарашують навколишнє середовище, на користь багаторазових матерчатих або одноразових паперових торбинок.

Цікавий та простий флешмоб швидко став вірусним. Лише за кілька днів до нього долучилося чимало херсонців. Наша знімальна група вирушила в гості до ініціатора еко-челенджу аби з перших вуст дізнатися про усі нюанси.

Денис Кравець розповідає, ідея перетворити родинну звичку у масштабний еко-челендж з’явилася раптово. Та не останню роль зіграли карантинні обмеження, коли питання використання одноразових пакетів постало дуже гостро.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів