Студентське самоврядування у Херсоні діє під час карантину

ХНТУ, карантин, студенти
Під час карантину в Херсонському національному технічному університеті продовжує працювати дистанційно і студентське самоврядування, - розповіла голова студентського парламенту ХНТУ Анна Волчанова:

"У нас проходять опитування від університету, чи подобається вам дистанційне навчання. Які є недоліки, щоб вони все це могли взяти до уваги. Також ми залучені до опитування від громадської організації "Українська асоціація студентів". Відповіді щодо дистанційного навчання будуть потім передавати у Міністерство освіти і науки України, щоб вони прийняли до уваги, як проходить це навчання в усіх університетах України", - розказує дівчина.

Студентський парламент проводить челенджі в соцмережах. Дівчина говорить, що деякі з них покликані підвищити обізнаність студентів щодо короновірусу та засобів захисту. А щоб студентам було не так сумно під ча карантину, вони створюють вікторини, знімають відео, інформують щодо стану короновірусу.


Відсутність звичайних занять в університеті дозволяє студентам поєднувати дистанційне навчання з роботою, - говорить Анна Волчанова: "У нас є представники в Національному агентстві забезпечення якості вищої освіти. Тому наші студенти та викладачі проводять зараз дистанційні акредитації освітніх програм у вищих навчальних закладах по всій Україні. Тому ще працюємо над тим, щоб покращувати якість вищої освіти".


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон