На Херсонщині до відповідальності притягнуто майже 600 порушників карантину

протокол, карантин, поліція
Більшість з 594 адміністративних протоколів складені у відношенні осіб, які повернулися до країни і відмовилися від обсервації та за фактами порушення умов торгівлі під час карантину.

Усього з початку превентивних заходів поліцейські склали 112 адмінпротоколів за порушення у сфері здійснення торгівлі, 159 – відносно інших фізичних осіб, 36 протоколів відносно перевізників, 268 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо обсервації, 19 – за порушення самоізоляції .

Протоколи складено за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція статті передбачає штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Нагадаємо, що з 11 травня Кабінет міністрів України скасував частину обмежень карантинних заходів. Але пом'якшення карантину – це не повне його зняття. Карантинні заходи продовжують діяти для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а поліція і надалі перевірятиме їх дотримання. Закликаємо вас поставитись з розумінням та дотримуватись ще діючих карантинних вимог. Бережіть себе та близьких!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон