Велопробіг до Дня Перемоги у Херсоні змінив формат

велопробіг, Херсон, формат
У Херсоні до Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні вже увосьме відбудеться традиційний велопробіг. Проте цього разу, у зв'язку із епідемією коронавірусу, організатори вирішили змінити його формат.

Як розповів кореспондентам голова громадської організації "ВелоХерсон" Ярослав Концевий: "Оскільки маршрут заздалегідь відомий, ми пропонуємо охочим взяти участь у такому онлайн-заїзді. Тобто, обрати зручну дату і зручний час початку з трьох вихідних днів - 9, 10 та 11 травня. Треба проїхати маршрут, зробити фотографії себе біля десяти пам'ятників, які є на маршруті, і які присвячені цій даті.

Цей маршрут був обраний тому, що на ньому села з пам'ятниками розташовані дуже близько одне до одного. Відстань там від 5 до 10 кілометрів між селами, тому можна робити багато зупинок, відпочивати. Є магазини - можна купити їжу. Пропонуємо людям вибрати зручний для них формат і проїхати не порушуючи правил карантину", - говорить Ярослав Концевий.

Усі, хто долучиться до такого індивідуального марафону, організатори обіцяють тематичні сувеніри ручної роботи: "Поки що не розголошуємо, що саме це буде. Нагороджувати будемо десь в кінці травня, - додає Ярослав Концевий.

- Маршрут проходить майже повністю по Білозерському району. Перша точка в Херсоні - це Вічний вогонь у Парку Слави. Потім їдемо у Камишани, Білозерку, Дніпровське, Велетенське, Кізомис, Широку Балку, Станіслав, Олександрівку - це крайня точка. Після цього повертаємося назад. Це Томина Балка, Надеждівка і Чорнобаївка. Чорнобаївка - це остання офіційна точка.

Але ще, повертаючись до Херсона, можна відвідати біля автовокзалу так звану "полуторку". Це теж пам'ятник тим рокам, Другій світовій війні. Це не обов'язково, але ми радимо все ж таки відвідати", - розповідає Ярослав КОНЦЕВИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон