На Херсонщині суд не покарав чоловіка за зняття захисної маски

суд, маска, покарання
Бериславський районний суд Херсонської області закрив справу про порушення карантину за відсутністю складу адмінправопорушення, - повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову суду.

Поліція склала протокол, що чоловік був 7 квітня у громадському місці, поряд з магазином «Шолох» в селі Новорайськ, без вдягнутого респіратора чи захисної маски.

Громадянин вину не визнав і пояснив, що вони з друзями прийшли до магазину і купили морозиво. Потім стояли біля магазину і їли морозиво, знявши маски. Коли їм зробили зауваження, вони надягли маски і пішли додому.

Свідок підтвердив, що вони разом їли морозиво, їх сфотографувала співробітниця поліції і зробила зауваження, а вони не сперечалися, наділи маски і пішли додому.

Суд врахував пояснення, що маску зняли, щоб скуштувати морозиво, тобто умислу на порушення правил карантину не було і закрив справу, оскільки не здобуто достатніх доказів, що був умисел на вчинення адміністративного правопорушення.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів