Андрій Євстратов: Ще є шанс врятувати медичну галузь

Євстратов, медицина, реформа, коментар
Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов емоційно, але з надією прокоментував рішення влади зупинити руйнівну медичну «реформу»:

- Нарешті! Почали прокидатися та усвідомлювати, що накоїли! Декілька останніх років, на всіх рівнях, ми билися з вищими виконавчими органами влади за те, щоб не допустити руйнівної медичної реформи!

Ми кричали і доводили, що тими способами, методами, шляхами та з мізерним фінансуванням процес реформування просто знищить заклади охорони здоров'я, що така реформа медичної галузі є абсолютно руйнівною та антинародною!

Нас не чули і вперто продовжували робити своє. Обзивали "кислими огірками" та противниками "прогресу". А свої "досягнення" оцінювали як великі успіхи. Ситуація з коронавірусом показала - тепер, навіть якщо в тебе є гроші і влада, бігти, окрім наших лікарень, нікуди. За кордоном у сучасних клініках не сховаєшся…
Дай Бог, щоб тепер вистачило часу і сил кардинально виправити ситуацію і спробувати врятувати медичну галузь, зберігши мережу медичних закладів та підвищити заробітну плату медикам.

Поки що є невелика, але все ж таки надія на державницькі, розумні, виважені та зрозумілі дії Президента, Верховної Ради та Кабміну, - сподівається Андрій ЄВСТРАТОВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон