Херсонський держуніверситет тримає вектор на міжнародну співпрацю

конкурс, партнери, грант, ХДУ
Товариство AZS WSG проінформувало факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету про те, що в результаті оцінки заявленого гранту на конкурсі Партнерських Проєктів програми «RITA – Зміни в Регіоні» поданий спільний проєкт під назвою «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» отримав найвищі бали (III місце в рейтингу) і отримав згоду на фінансування та реалізацію.

Проєкт був розроблений Товариством AZS WSG (що входить в склад Групи WSG, Бидгощ, Польща). Партнерами у проєкті стали 5 українських університетів, у тому числі: Херсонський державний університет, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Харківська державна академія фізичної культури, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

На конкурс було подано 82 заявки, в результаті аналізу тільки 13 проєктів вирішено дофінансувати.

У результаті реалізації проєкт передбачає зменшення кількості пізнього виявлення раку молочної залози шляхом навчання самодослідження грудей населення України (студенток та персоналу університету).

В рамках проєкту передбачено:

- тижневе стажування в Польщі (Бидгощ) по 3 представники від кожного університету;
- надання для кожного університету спеціального навчального обладнання найкращих світових виробників і друкованих навчальних матеріалів;
- навчання студентів та викладачів методів самодослідження молочної залози.

Безпосередньо у проєкті візьме участь 950 осіб, а посередньо біля 10 000 осіб – студентів, викладачів і мешканців з України.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів