Коли оживуть фонтани Херсонщини

фонтани, робота, червень
Травневі свята – традиційний час включення фонтанів на Херсонщині. Та цьогоріч послухати заспокійливе дзюрчання води та відпочити у прохолоді не вдасться – подію відклали на потім.

Так, у Херсоні до роботи готові шість комунальних фонтанів, але вмикати їх поки не будуть. Адже більшість із них знаходиться в парках, а їх відвідування у карантин заборонені. Тож і вмикати ці конструкції немає для кого, зазначив директор комунального підприємства «Виробниче управління водоканалізаційного господарства Херсона» Михайло Чемерис.

Втім, на цьому можна й суттєво зекономити: нинішнього року утримання фонтанів мало обійтися муніципальній скарбничці у 1 мільйон 125 тисяч гривень щороку. А завдяки відтермінуванню їх роботи витрачати доведеться на сто з лишком тисяч гривень менше. Втім, городян очікує своєрідна компенсація: коли карантинні обмеження послаблять, і парки та зони відпочинку знову можна буде відвідувати, комунальні фонтани працюватимуть у будні дні не з четвертої години вечора, а з дев’ятої ранку до дев’ятої-десятої години вечора.

Побільшало фонтанів і в курортному Скадовську. Тут успішно провели тестові випробування(у денному та нічному режимі) нового фонтану із 23 форсунками завдовжки 56 квадратних метрів на Центральній площі. Запустити його можна було б хоч зараз, та немає для кого – площа в карантин не багатолюдна. «Сподіваємося, що всі чотири фонтани Скадовська запрацюють 1 червня», – каже виконувач обов’язків міського голови Скадовська Олег Сокольчук.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів