Херсонським бізнесменам передбачається 100 мільйонів гривень

Єрашов, допомога, бізнес
Про це повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов:

«Для роботодавців малого і середнього бізнесу Херсонщини на отримання допомоги по частковому безробіттю на працівників передбачається виділити 100 млн грн.

Це суттєва допомога, спрямована на підтримку роботодавців, які сьогодні ще утримують своїх працівників або знаходяться в режимі скорочення/зупинення», – наголосив Євген Єрашов.

Допомога надаватиметься всім підприємствам незалежно від форм власності на весь період карантину та протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цієї допомоги «малі» і «середні» роботодавці можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем реєстрації.

За виплатою може звернутися:

- роботодавець – фізична особа-підприємець або юридична особа, на яку працює до 250 осіб (середня кількість за календарний рік), а річний дохід від діяльності не перевищує суму, еквівалентну 50 млн євро;

- роботодавець, який сплачував єдиний соціальний внесок не менше шести місяців до зупинення (скорочення) діяльності.

Заява подається в довільній формі до центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця. І якщо встигнути до 06 травня, роботодавець зможе отримати фінансову допомогу за квітень, - повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів