У Херсонському держуніверситеті триває соціально-патріотична акція

ХДУ, акція, 9Травня
Напередодні відзначення пам’ятних травневих днів, у Херсонському державному університеті проходить соціально-патріотична акція «Ми пам’ятаємо».

Традиційно до навчального закладу запрошують учасників та ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій у гарячих точках, ветеранів праці та дітей війни, ветеранів АТО та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Цього року, у зв'язку із загальнонаціональним карантином, ми не маємо можливості відзначити ці пам’ятні дні у звичному форматі. Однак, це не означає, що ветерани будуть позбавлені уваги.

Адже в університеті організували благодійну акцію «Підтримай своїх», яка стартувала за ініціативи та підтримки ректора ХДУ Олександра Співаковського, профкому, студентів та викладачів. Мета акції — допомогти літнім співробітникам й викладачам нашого вишу, ветеранам війни і праці, дітям війни та слухачам Університету третього покоління.

До того ж, музейно-архівний центр ХДУ, з нагоди 75-ої річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, запустив проєкт «Ми пам’ятаємо». Працівники музею розповідають про студентів, викладачів і співробітників нашого навчального закладу, які з мужністю та відвагою пройшли стежками війни.


За матеріалами прес-центру ХДУ

Детальніше з проєктом можна ознайомитися у соціальній мережі Facebook на сторінці музею. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів