У лікарнях Херсона продовжують вакцинацію

вакцінація, лікарні, пацієнти
У Херсоні - три міські лікарні, і жодна з них вакцинацію на час карантину не припиняла. Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я у Херсоні продовжують планову вакцинацію під час COVID-19.

У всіх лікарнях імунізація відбувається з дотриманням заходів профілактики та інфекційного контролю. Заступниця головного лікаря з педіатричної служби Херсонської міської клінічної лікарні ім. Тропініних Людмила Панченко розповіла: "На базі лікарні працює 3 дитячі поліклініки. Після спалаху COVID-19, батьки боялися приводити дітей до лікарень. Наразі ситуація стабілізувалася і у лікарні активно проводять планову вакцинацію".

У поліклініці №2 цієї лікарні працює здоровий блок, для уникнення контакту з хворими дітьми. У разі випадку захворювання на ГРВІ, лікарі працюють дистанційно або виїжджають до хворих: "Ми маємо змогу проводити активну планову вакцинацію від дифтерії, коклюшу, стовбняку, гепатиту, корі та інших захворювань. Наприклад, за один день - 28 квітня, зробили 77 вакцин", - говорить завідувачка дитячої поліклініки №2 Херсонської міської клінічної лікарні ім.Тропініних Олена Берест.

У Херсонській міській лікарні ім. Карабелеша лікарі завчасно зізвонюються з батьками і узгоджують дату та час вакцинації: "Для того аби здорові діти не контактували з хворими вакцинація проводиться в окремі дні – вівторок та четвер. Планова вакцинація не зупинялась, ми лише внесли корективи в процес. Вакцинами ми забезпечені на 100 %", - говорить заступниця медичного директора Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша Віта Самодіна.

У Херсонській міській клінічній лікарні ім. Лучанського корективи у роботу не вносили. Імунізація проходить у спеціальних кабінетах: "Планова імунізація проводиться за призначенням дільничого лікаря та за згодою батьків. За останній тиждень зробили 155 вакцин та 21 туберкульозну пробу (манту)", - розповіла старша медична сестра дитячої поліклініки ім. Лучанського Ірина Олефіренко.

У всіх лікарнях імунізація відбувається з дотриманням заходів профілактики та інфекційного контролю. Вакцинація проводиться в добре провітрюваних кабінетах, які регулярно дезінфікують.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів