МОЗ закликає провести травневі свята вдома, щоб скоріше вийти з карантину

МОЗ, вдома, травень
Міністерство охорони здоров'я закликає українців утриматися від відвідування масових заходів та відсвяткувати травневі свята вдома, щоб не допустити критичного поширення коронавірусу в Україні. Про це міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ.

"Ніхто не збирається продовжувати карантин, якщо цього не потребуватиме ситуація. Ніхто не збирається безпідставно тримати зачиненими магазини та парки. Проте, виходячи на мітинги і починаючи грубо порушувати карантинні вимоги, подумайте не лише про себе, а й про своїх рідних і близьких, яких ви можете після цього інфікувати. Я закликаю провести травневі свята вдома, щоб скоріше почати виходити з карантину", - наголосив Максим Степанов.
Як зазначив міністр охорони здоров'я, нині в Україні 10 406 осіб, інфікованих коронавірусом. При цьому 261 летальний випадок.

"Цей показник набагато нижчий, ніж в Іспанії, де понад 236 тисяч випадків зараження коронавірусною хворобою, з них -- 24 тисячі осіб померли. Чи, наприклад, в Італії, де понад 203 тисячі випадків зараження, з яких 27 тисяч осіб померли. Україні вдалося уникнути піку зараження, зокрема, завдяки тому, що вчасно було запроваджено карантин. Тому маємо набратися ще трохи терпіння, аби наші зусилля щодо розірвання ланцюгу зараження не виявилися марними", - наголосив Максим Степанов.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів