Освітяни Херсона зібрали півмільйона гривень для медиків

освіта, кошти медики
Працівники шкіл і дошкільних навчальних закладів Херсона зібрали більше 500 тисяч гривен для допомоги медикам в умовах пандемії коронавірусу.

Про це повідомила голова профспілки працівників освіти і науки м. Херсона Галина Гривняк: «Це спільна ініціатива профспілки працівників освіти і науки м. Херсона, депутатів - освітян Херсонської міської ради, громадської організації «Асоціації працівників закладів освіти м. Херсон» і управління освіти Херсонської міськради долучитися до акції «Допоможи медику».

Не дивлячись на те, що з бюджету міста на заходи по боротьбі з коронавірусом було виділено 53 мільйони гривень, освітяни міста прийняли рішення власними коштами допомогти медичним закладам. Благодійні кошти в розмірі 500 300 гривень були перераховані трьом міським лікарням і обласні інфекційній лікарні.

Таку благодійну ініціативу прокоментувала Ольга Маренчук, депутат міської ради, директор школи-родини №39: «Сьогодні ми маємо допомагати чим хто може в боротьбі проти епідемії і перш за все тим хто стоїть на варті цього – нашим медикам. І своїм прикладом і вчинками виховувати гідність у наших вихованців.

- Такі приклади гуманності, підтримки, любові та небайдужості до загальної біди додадуть впевненість в тому, що ми подолаємо цю проблему і об’єднані в єдину велику херсонську родину вже дуже скоро повернемося до нормального життя», - зазначила Ольга МАРЕНЧУК.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів