Що приховують від територіальної громади Херсона?

Урсуленко, позов, міськрада
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко подала судовий позов - Про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди до начальника управління комунальної власності міськради Аліси Вербицької.


- Багато хто бачив відеозапис в Інтернеті, як чиновниця міськвиконкому спілкувалася із громадськістю та депутатами, які згідно Закону України "Про місцеве самоврядування", маючи право на невідкладний прийом, намагались отримати відповіді на питання, на яких підставах в проєкті рішення перелік з об’єктами комунальної власності був одноосібно збільшений з 12 на 87 саме начальником управління комунальної власності, без розгляду на депутатських комісіях, без погодження із профільним заступником міського голови, без розміщення додатку з 87 об’єктами на сайті?

Що приховують від територіальної громади? Але довелось дивитися на влаштовану нею шоу-програму із нецензурною лайкою. Такі питання вирішуються тільки в суді! До речі, визначену моральну шкоду вказала перерахувати на дитячий будинок, їм допомога дуже необхідна, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів