В Херсонській області земельними ділянками забезпечені більше двох третин учасників АТО

ато, земельні ділянки, геокадастр
На кінець квітня Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області у власність учасникам АТО/ООС передано 3420 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 5,52 тис. га, серед яких 289 – для індивідуального садівництва (27,8 га) та 3131 – для ведення особистого селянського господарства (5,5 тис. га).

Дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення зазначеній категорії заявників надані на 6137 земельних ділянок загальною площею 9,1 тис. га, з яких 1046 – для індивідуального садівництва (102,612 га) та 5091 – для ведення особистого селянського господарства (9 тис. га).

За даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність різними розпорядниками землі (Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, органами місцевого самоврядування та районними державними адміністраціями), в цілому по області, враховуючи загальну кількість учасників бойових дій на Сході України, а це 7407 осіб, стан забезпечення їх земельними ділянками в області становить 71,4%.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру у Херсонській області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів