У херсонській лікарні організовано роботу з безперервної вакцинації

лікарня Тропіних, щеплення, діти
У Херсоні, в усіх поліклініках лікарні Тропіних, згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України про Організацію заходів із вакцинації в умовах пандемії нової коронавірусної інфекції COVID-19, організовано роботу по проведенню безперервної планової імунізації.

Вакцинація проводиться в добре провітрюваних кабінетах, які регулярно дезінфікують. Біля входу в поліклініки розташовані дезінфекційні килимки. У холах розміщена інформація про COVID-19 з нагадуваннями про заходи особистої гігієни.

Як розповіла заступник головного лікаря з педіатричної служби Людмила Панченко, в дитячих поліклініках лікарні з 21 по 24 квітня профілактичні щеплення було проведено 174 дітям.

В той же час фахівець відзначає, що зараз, в період карантину, на планові щеплення батьки з дітьми запрошуються лише якщо є можливість дістатися до поліклініки, не використовуючи громадський транспорт та дотримуючись заходів профілактики.

За словами заступника, на сьогодні в трьох дитячих поліклініках забезпечено чітке дотримання правил інфекційного контролю. Всі пацієнти і медичні працівники під час вакцинації перебувають в медичних масках. Розділено потоки пацієнтів, здорові діти і діти з ознаками ГРЗ не перетинаються. Діти, яких імунізують, перед щепленням обов'язково оглядаються лікарем.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я закликає продовжувати імунізацію під час COVID-19, дотримуючись при цьому заходів профілактики та інфекційного контролю. Ця позиція висвітлена в «Керівних принципах проведення заходів по імунізації під час COVID-19».

22 квітня 2020-го року набула чинності Постанова головного державного санітарного лікаря України про Організацію заходів із вакцинації в умовах пандемії нової коронавірусної інфекції COVID-19, яка була розроблена на основі рекомендацій Центру громадського здоров'я України.

Її метою є зниження ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій; зменшення кількості випадків захворювань, яким можна запобігти завдяки вакцинації; недопущення переривань планової вакцинації.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів