Чому Шевченківський парк Херсона став таким занедбаним

Урсуленко, паркування, парк
Секретарю Херсонської міської ради Олені Урсуленко стало цікаво, як відреагували відповідні структурні підрозділи органів виконавчої влади на звичні вже для деяких городян паркування на алеях центрального парку.

На жаль, нічого не змінилося. Автівки стоять, не дивлячись на заборонний знак. Вразив і бетонний майданчик із арматурою, який вимагав прибрати депутат міської ради, - і я його в цьому підтримую.
Взагалі вся зелена зона, де знаходяться тенісні корти, чомусь по периметру залита бетоном з арматурою, що стирчить на 20-50 см вверх. Жах! Парк не готовий до прийому городян, на жаль! Дуже брудно, дерева не доглянуті, тротуарів немає. І від Наталії Молнар пропозицій щодо відновлення пішохідних алей і доріжок- жодної!

Багато питань! Сміттєзвалища із сортувальниками біля «Зеленого театру», мішки із сміттям навколо об’єктів торгівлі та розваг, електрощитові, на деревах електродроти. Вивчатиму документи по кожному об'єкту!

Я проти знищення зелених зон! Гроші на утримання парків і скверів міста виділяються, штатний розклад цього комунального підприємства передбачає близько 70 працівників, окрім них працюють - департамент ЖКГ і інспекція з благоустрою. Відповідні звернення зроблені на ім’я міського голови та інші структури органів виконавчої влади, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів