У ХДУ прагнуть побудувати нову модель сучасного університету

Співаковський, ХДУ, засідання
Сьогодні, 27 квітня на платформі Zoom відбулося засідання Вченої ради Херсонського державного університету, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Головний меседж зводиться до простого: змінюючи ментальність через традиції людей та їх погляди, ми повинні створити філософію, у якій студент є головним суб’єктом і побудувати нову модель сучасного університету, аби кожен абітурієнт знав, що вступати варто в Херсонський державний університет!

Як завжди, на засіданні панувала атмосфера плідних обговорень, підкріплена безпечною відстанню у більш ніж 1,5 метри.

Перший проректор Сергій Омельчук доповів про затвердження Концепції управління бізнес-процесами в Херсонському державному університеті.

Також разом з проректором з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максимом Вінником, Сергій Аркадійович надав інформацію стосовно затвердження змістових показників Формули розподілу видатків державного бюджету на підготовку фахівців між факультетами Херсонського державного університету.

Проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко доповіла про затвердження двох інших важливих документів:

- Порядок про обрання вибіркових компонент освітньої програми циклів загальної та професійної підготовки у Херсонському державному університеті;

- Положення Херсонського державного університету про силабус навчальної дисципліни.

Разом з проректором з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксаною Лавриковою, Наталія Анатоліївна доповіла про застосування технологій дистанційного навчання в Херсонському державному університеті. Дякую усім колегам, за плідну та ефективну роботу, - подякував ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів