Діям учасників акції протесту на Херсонщині буде надано правову оцінку

Херсонщина, протест, поліція
В цьому запевнила речниці ГУ Національної поліції у Херсонській області Тетяни Пшонь, коментуючи наслідки акції протесту сільгосптоваровиробників Херсонщини, яка відбулась сьогодні, 26 квітня акцію протесту на в’їзді до Херсона:

"Під час карантину у нас заборонено проведення будь-яких мітингів, акцій, масових зборів громадян. Наразі зафіксовано велику кількість громадян, які здійснюють перекриття дороги шляхом руху через пішохідний перехід.

Крім того, не дотримується жодних карантинних вимог: не дотримуються соціальної дистанції, деякі громадяни знаходяться без засобів індивідуального захисту. На зауваження працівників поліції не реагували.

Усі порушення зафіксовано. Буде прийнято рішення щодо адміністративної відповідальності або ж кримінальної. Наразі дії протестувальників кваліфікують слідчі і в подальшому буде надана правова оцінка діям громадян, які організували акцію і які прибули на неї", – повідомила речниця Нацполіції в Херсонській області Тетяна ПШОНЬ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів