Херсонський нардеп підтримав звернення до Кабміну

Павліш, звернення, нардеп
Кожного дня отримую інформацію стосовно ситуації з коронавірусом, в Україні. Звісно, перш за все порівнюю ситуацію в інших регіонах з Херсонською областю.

Так наприклад з Івано-франківською та Чернівецькою областями у нас, на Херсонщині, в десятки разів менше виявлених випадків коронавірусу. Також ситуація відрізняється і в інших областях.

Говорити про те, що карантин вводився з метою щоб убезпечити нас всіх від захворювання на коронавірус, гадаю що ні. В першу чергу карантинні заходи введені для запобігання швидкого розповсюдження коронавірусу, і уникнення небезпеки масового зараження населення, для можливості своєчасного надання медичної допомоги.

І дійсно карантинні заходи дали свій позитивний результат, і забезпечити засобами захисту, обладнанням і провести аналіз розповсюдження і методів реагування.

Та вважаю, що карантинні заходи мають застосовуватись в залежності від складності ситуації і бути різними у всіх регіонах.

Тому вважаю, що КМУ має розробити план заходів який надасть можливість поетапного послаблення карантинних заходів, за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів. Гадаю, що не тільки АТБ та Епіцентр може їх дотримуватись, а і середні і дрібні підприємці.

Зазначене звернення, підписане сьогодні разом з моїми колегами буде направлено до КМУ:

Бережіть себе!, - побажав народний депутат України від партії «Слуга народу» Павло ПАВЛІШ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів