У Херсоні прибралися біля Алеї Героїв

Херсон, активісти, Бережна
Херсонські активісти - учасниці жіночого клубу "Ініціатива", представники комунального підприємства "Оберіг” і громадської організації "Побратими України" з власної ініціативи впорядкували територію біля Алеї Героїв незалежної України.

Президентка клубу "Ініціатива" Зоя Бережна, говорить, що самостійно вирішили впорядкувати клумбу, бо комунальне підприємство "Гарантія”, за яким закріплено територію, не робить цього: "Ми висадили 160 кущів троянд. На Покрову. А сьогодні ( 24 квітня - ред.) ми прибираємо, бо ми зрозуміли, що самі висадили, самім треба і доглядати. Наняли тих людей, які нам допомагають і оргкомітет жіночого клубу.

Спільними зусиллями намагаємося вирвати бур'ян і трохи зробити так, щоб було затишно. Прикро, що люди, які очолюють ті підприємства, які доглядати повинні за зеленими насадженнями, за благоустроєм міста Херсона, мабуть, не люблять просто цю справу. Тому що, щоб озеленювати, робити все навколо гарним, треба цю справу просто любити".

Зоя Бережна говорить, що у соцмережах почали з′являтися пости херсонців, які обурені тим, що "Алея Героям незалежної України” вся в бур′янах. Чекали, коли комунальне підприємство "Гарантія” облаштує клумбу. Втім, продовжує жінка, вирішили зробити це самостійно. Максим Бервінов, один із тих, хто восени саджав ці троянди:"В цьому році, як прийшла весна, всі ці троянди прийнялися, розпускаються, але заросли травою.

На жаль, міська рада не робить ніяких дій, не доглядає за цим меморіалом. Вирішили самотужки зібратися і навести тут лад. Хочеться передати вітання голові КП "Гарантія" пану Семенчеву , який в черговий раз показує своє ставлення до загиблих героїв. Тим паче зараз ідуть поминальні дні, а порядку не наводиться".


Акцію по прибиранню квітника підтримали і працівники Херсонводоканалу. Руслан Сапацінський інженер МКП "Херсонводоканал” розказав, що в цьому році вони вже вдруге допомагають, поливають і виносять траву.

Натомість директор міського комунального підприємства "Гарантія” Ігор Семенчев телефоном сказав, що облаштування клумби - не в компетенції його підприємства: "Це не входить в зону відповідальності КП "Гарантія”. Комунальне підприємство відповідає за світлини загиблих - це брами, де вони встановлені, це флагшток з прапором. Ось за це відповідає "Гарантія”. Те, що росте, це відповідальність іншої структури. В моєму розумінні, це "Парки Херсона…".

А директор комунального підприємства "Парки Херсона” Сергій Бєлоковиленко пояснив, що Алея Героїв незалежної України не знаходиться на їх балансі…

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів