На Херсонщині досліджують хижих риб з Америки

Херсонщна, риби, дослідження
В холі Херсонського державного аграрного університету розташований акваріум із десятком хижих видів риб. Створений він за типом змішаного. Загальний об’єм води - шість тисяч літрів.

Про це розповів завідувач кафедри водних біоресурсів та аквакультури херсонського державного аграрно-економічного університету Павло Кутіщев: "Тут присутні різні види риб, в основному хижаки на 80 відсотків. Є ще такі не хижі риби, як соми великі. Є тут і скати моторо, аравана, яка мешкає у річках Південної Америки та Амазонії, астронотуси, гурамі природні, піраньї великі".

Окрім того, що постійної фільтрації потребує саме середовище, де живуть риби, їх ще й потрібно годувати. У раціоні - переважно їжа тваринного походження – розказав викладач: "Постійно потребують догляду, адже риби хижі і на 80 відсотків склад їх раціону кормів становить їжа тваринного походження. Ми їх кормимо креветкою звичайною замороженою".


Завдяки співробітникам вишу, сказав Павло Кутіщев, риби не відчули на собі жодних обмежень і на їх життя карантин не вплинув.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів